Korzystając z naszego sklepu internetowego Grymel.pl zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie w celu umożliwienia Tobie wygodnego korzystania z naszych usług. Więcej na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w polityce prywatności.
Zostań naszym fanem na Facebook-u, a nie ominą Cię żadne promocje, konkursy, nowości oraz aktualności ze świata gier.
Produkt dnia
Bestsellery
Tales of Arise + Bonusy
Cena: 269.90 zł
PS5
Life is Strange 2 + Bonusy
Cena: 149.90 zł
Xbox One
Jumanji: The Video Game
Niedostępny
Nintendo Switch
Pillars of Eternity II: Deadfire PL - Edycja Kolekcjonerska
Cena: 549.90 zł
Xbox One
Subnautica Below Zero PL
Niedostępny
Xbox One
Newsletter
taniocha

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Wydawca :Cenega
Platforma:PS4
Gatunek:Symulacja
Kod towaru:PS41472
Kolor:
Rozmiar:
Dostępność: 
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
Ilość: Cena: 134.90 zł
kup teraz
Opis
Szczegóły
Galeria

REALISTYCZNE DOŚWIADCZENIE W KOSZENIU TRAWNIKA!

Poznaj piękno i szczegóły koszenia brytyjskiej wsi w Lawn Mowing Simulator, jedynym symulatorze, który pozwala jeździć na autentycznych, rozbudowanych kosiarkach licencjonowanych przez prestiżowych producentów Toro, SCAG i STIGA i rozwijać swoją firmę.

PUDEŁKOWA EDYCJA ZAWIERA 2 dodatki DLC:

 • ANCIENT BRITAIN DLC (o wartości 4,99€):

Dzięki dodatkowi Ancient Britain DLC będziesz mógł odkrywać typowo brytyjskie ruiny, jednocześnie spokojnie kosząc trawniki w tych miejscach.

Odkryj cztery zupełnie nowe lokacje:

  • The Royal Stones: Znajdziesz tu dość dziwaczne miejsce, z dwoma kamiennymi kręgami - ich znaczenie historyczne jest nadal dyskutowane, ale jedno jest pewne, przydałby im się porządek! Korzystając z dostępnych narzędzi i nowej podkaszarki, Twoim zadaniem jest obejść te starożytne ruiny i starannie je uporządkować.
  • Tor Druidów: Ukryte w spokojnej dolinie leżą starożytne megality, zapomniane przez współczesny świat. Przyczyń się do przywrócenia tego miejsca do życia!
  • The Ancient Aurochs: Jeden z najstarszych brytyjskich zajazdów, to urocze miejsce wydaje się być idealne do spędzenia dnia na koszeniu.
  • Aurochs Hill: Fascynujące miejsce, w którym znajduje się malowidło polne z epoki brązu. Położone na stromym zboczu, z misternie wyciętym wzorem wokół malowidła, może okazać się najtrudniejszym zadaniem. Pamiętaj, aby działać powoli, ponieważ każde zniszczenie tego historycznego miejsca będzie wiązało się z wysoką grzywną.
 • DINO SAFARI DLC (o wartości 4,99€):

Dino Safari po raz pierwszy otworzyło swoje podwoje w 1994 roku, aby wykorzystać powszechną obsesję na punkcie wszystkiego, co prehistoryczne, i z dumą kontynuuje swoją działalność do dziś. Ta ukochana lokalizacja jest jedną z głównych atrakcji turystycznych w okolicy, przenosząc zarówno dzieci, jak i dorosłych w minione czasy wokół dumnego, centralnego wulkanu. Istnieją cztery główne strefy, w których znajduje się osiem dinozaurów, a ich tereny wymagają opieki... jeśli jesteś wystarczająco odważny!

  • Wybieg T-Rexa: Okryty złą sławą Tyranozaurus Rex jest ulubionym dinozaurem wielu osób, a jego ślady można znaleźć na wybiegu T-Rexa. Ostrożnie przycinaj je, by pozostały widoczne i nieskazitelne dla gości Dino Safari!
  • Kanion Kredowy: Kanion Kredowy jest domem nie tylko dla bardziej unikalnych archaicznych stworzeń, ale także dla kawiarni, w której wszystkie grupy wiekowe mogą coś przekąsić. Niestety, maniery niektórych gości również można określić jako archaiczne - musisz więc zadbać o utrzymanie tego terenu w doskonałym stanie, zarówno poprzez koszenie, jak i sprzątanie śmieci.
  • Dolina roślinożerców: Stada łagodnych olbrzymów "wędrują" przez Dolinę roślinożerców - a goście Dino Safari często korzystają z zacienionego miejsca pod Brachiozaurem lub pikniku z Parazaurolophusem. Najmłodsi goście Dino Safari mogą również korzystać z placu zabaw wnDolinie Roślinożerców, dlatego tak ważne jest, by strefa ta była jak najbardziej czysta i zadbana.
 • Zagroda Raptorów: Podążaj krętą ścieżką przez gęste zarośla do Zagrody Raptorów, prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznej ze wszystkich stref Dino Safari. Upewnij się, że nawet najbardziej przerażeni goście zatrzymają się na chwilę, by podziwiać nieskazitelnie czyste otoczenie, zanim zaczną uciekać przed zamieszkującymi go welociraptorami.

Cechy gry:

 • AUTENTYCZNE DOŚWIADCZENIE W KOSZENIU TRAWNIKÓW: Wykonuj kontrole terenu, ustawiaj wysokość ostrza i mierz obciążenie silnika, realizując różne zlecenia w trybie kariery, trybie swobodnym lub trybie wyzwań. Podejdź jeszcze dalej do koszenia, korzystając z kilku przystawek, takich jak rolki do pasów, zestawy do mulczowania, zbieracze trawy, recyklery, tarcze bijakowe i inne.
 • PIĘKNE, WIEJSKIE, BRYTYJSKIE KRAJOBRAZY: Akcja Symulatora Koszenia Trawnika ma miejsce w pięknym brytyjskim miasteczku na wsi. Ruchliwa dzielnica mieszkalna, obszerne tereny zamkowe, urokliwe domki letniskowe i rozległe pola jeździeckie to tylko niektóre z miejsc, które czekają na Twoje ostrza.
 • LICENCJONOWANI PRODUCENCI KOSIAREK Z PRAWDZIWEGO ŚWIATA: Toro, SCAG i STIGA, a ich maszyny są pieczołowicie odtworzone. W podstawowej wersji gry dostępnych jest 12 kosiarek.
 • DOKŁADNE I UWAŻNE ZARZĄDZANIE FIRMĄ: Zbuduj od podstaw własną firmę zajmującą się pielęgnacją trawników. Kupuj i modernizuj swoją siedzibę, zatrudniaj pracowników, kupuj reklamy i bilansuj księgi rachunkowe w miarę rozwoju i rozbudowy firmy.
Wydawca Cenega S.A.
Producent Skyhook Games
Data premiery 29.07.2022
Tryb gry Single / Multiplayer
Kategoria wiekowa 7+
Wersja językowa t; width: 100%;">
 
[Angielska]
Wymagania sprzętowe Konsola PlayStation 4
Format Blu-Ray
Co nas wyróżnia?
offer_top_ten
1
Cena: 899.90 zł
PS4
2
Cena: 239.90 zł
PS4
3
Cena: 269.90 zł
PS5
4
Cena: 349.90 zł
PS4
5
Cena: 169.90 zł
Xbox Series X
6
Niedostępny
Nintendo Switch
7
Niedostępny
Gra Planszowa
8
Cena: 219.90 zł
Nintendo Switch
9
Cena: 149.90 zł
PS4
10
Cena: 119.90 zł
PS4
Bestsellery
Planet Coaster Console Edition
Cena: 99.90 zł
Xbox One
Hyrule Warriors: Age of Calamity
Cena: 249.90 zł
Nintendo Switch
Komin World of Tanks Neck Gaiter
Cena: 49.90 zł
Nintendo Switch
Red Dead Redemption II 2 PL
Cena: 109.90 zł
PS4
 

SPRZĘT DLA GRACZY

Pady:

DualShock3, Pad do Xbox 360

Kontrolery ruchowe:

PS3 Move, Xbox 360 Kinect

Konsole:

Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4

 
sklepy internetowe sklepy internetowe Epro