PC
Produkt dnia
Bestsellery
Król Artur II
Cena: 79.90 zł
PC
TrainZ 2012
Cena: 69.90 zł
PC
Diablo III
Cena: 189.90 zł
PC
Quizer Grasz i Wiesz
Cena: 44.90 zł
PC
Might & Magic: Heroes I-VI Complete
Cena: 109.90 zł
PC
Newsletter
taniocha

Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu

Wydawca PL:Cenega
Platforma:PC
Gatunek:Strategiczna
Kod towaru:PC0997
Kolor:
Rozmiar:
Dostępność: 
Średnia ocen: 5.00
Dodaj komentarz
Ilość: Cena: 59.90 zł
kup teraz
Opis
Szczegóły
Komentarze
Galeria
Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu skupia się na punkcie zwrotnym II wojny światowej jakim była Bitwa o Stalingrad oraz na operacjach prowadzonych w ramach bitwy od lipca 1942 roku do lutego 1943. Gra pozwala doświadczyć jednej z najbardziej brutalnych bitew w całej historii ludzkości. Wyjątkową cechą tej gry FPP jest możliwość przejścia kampanii zarówno po stronie rosyjskiej, jak i niemieckiej, dzięki czemu mamy pełen obraz tej heroicznej batalii! Nastawiona na szczegóły, pełna akcji gra z możliwością rozgrywki multi, co-op oraz trybem dla pojedynczego gracza zawiera zarówno dynamiczne, pełne brutalności walki piechoty z użyciem najróżniejszego sprzętu wojskowego, od zwykłych transportowców aż po czołgi, samoloty i… wozy bojowe z zamontowanym miotaczem ognia. Pole walki zostało dokładnie odwzorowane, ze szczególnym naciskiem na system chowania się za osłonami oraz balistykę broni. Gracze poza kontrolą swojej własnej postaci muszą wydawać rozkazy żołnierzom sterowanym przez AI. Prosty interface, na którym opiera się dowodzenie swoim oddziałem sprawi, że gracze bez problemów mogą zmieniać taktykę i dostosowywać ją do różnych sytuacji. Gra została stworzona na silniku Unreal Engine 3.

CECHY GRY
  • Gra w polskiej wersji językowej.
  • Dwie kampanie pozwalające przeżyć wydarzenia bitwy o Stalingrad po obu stronach barykady – niemieckiej i rosyjskiej.
  • Akcja gry toczyć się w czasie walk o Stalingrad – jednego z najbardziej brutalnych starć w historii wojen.
  • Realistycznie odwzorowanie pola walki: unikalny system chowania się za osłonami, strzelanie i balistyka broni wierna realiom historycznym, walka wręcz z wykorzystaniem technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych.
  • Różnorodność i szczegółowe odwzorowanie sprzętu wojskowego: transportowce, czołgi, wozy bojowe, samoloty, działka przeciwlotnicze i wiele innych.
  • Zachowanie gracza wpływa na morale żołnierzy kontrolowanych przez komputer.
  • Oś gry stanowią operacje prowadzone zarówno przez wojska radzieckie jak i niemieckie.
  • Rozbudowane tryby multiplayer oraz kampanie dla jednego gracza.
Wydawca PL Cenega Poland
Producent Tripwire Interactive
Data premiery Wrzesień 2011
Tryb gry Single / Multiplayer
Kategoria wiekowa 18+
Wersja językowa PL (napisy)
Wymagania sprzętowe Quad Core 2.6 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Format 1xDVD
Dodaj komentarz »
klient anonimowy | data: 2011-09-17 16:30 | ocena: 5
red orchestra 2
pierwsza część rewelacyjna, grywalna od wielu lat aż do dziś, a dwójka jest lepsza:)
Klienci kupili również
taniocha

Dragon Age Początek

Cena: 49.90 zł
więcej kup teraz
taniocha

Fallout 3

wydawca PL: Cenega
Cena: 59.90 zł
więcej kup teraz
taniocha

Dead Space

Cena: 49.90 zł
więcej kup teraz

Call of Juarez : Więzy Krwi

wydawca PL: Techland
Cena: 89.90 zł
więcej kup teraz

Call of Juarez : Więzy Krwi

wydawca PL: Techland
Cena: 89.90 zł
więcej kup teraz

The Sims 3 Wydanie 2011 + 1000 SimPoints

Cena: 109.90 zł
więcej kup teraz

ArmA 2: Armed Assault 2

Cena: 59.90 zł
więcej kup teraz
taniocha

Need for Speed Shift

Cena: 49.90 zł
więcej kup teraz
Co nas wyróżnia?
offer_top_ten
1
Cena: 189.90 zł
PC
3
Cena: 109.90 zł
PC
4
Cena: 39.90 zł
PC
5
Cena: 44.90 zł
PC
8
Zapowiedź
PC
9
Cena: 34.90 zł
PC
Bestsellery
DiRT 3
Cena: 89.90 zł
PC
NBA 2k12
Cena: 69.90 zł
PC
Poleć sklep
Spodobał Ci się nasz sklep? Poinforumuj o nim swoich znajomych.
 
sklepy internetowe sklepy internetowe Epro